Składy Obwodowych Komisji Wyborczych

1. W Obwodowej Komisji Wyborczej nr 1 z siedzibą w Spółdzielni Mieszkaniowej ,,Przemko" w Przemkowie ul. Akacjowa 7:

1)Elżbieta Burdzy, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Polskie Stronnictwo Ludowe,

2)Jerzy Fras, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość,

3)Władysława Cieślak, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Platforma Obywatelska,

4)Krzysztof Maćkowiak, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Narodowego Odrodzenia Polski,

5)Jan Kawecki, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Samoobrona RP,

6)Jacek Żybura, zgłoszony przez pełnomocnika Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Lewica i Demokraci SLD+SDPL+PD+UP,

7)Danuta Cłapa, przedstawiciel Burmistrza.


2. W Obwodowej Komisji Wyborczej nr 2 z siedzibą w Szkole Podstawowej Nr 2 w Przemkowie ul. Rybna 4 a:

1)Julita Joanna Wiązek, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Polskie Stronnictwo Ludowe,

2)Piotr Marek Dryja, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość,

3)Elżbieta Skalska, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Platforma Obywatelska,

4)Katarzyna Robak, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Narodowe Odrodzenie Polski,

5)Marzena Kawecką, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Samoobrona RP,

6)Stanisław Żak, zgłoszony przez pełnomocnika Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Lewica i Demokraci SLD+SDPL+PD+UP,

7)Danuta Skalska, przedstawiciel Burmistrza.


3. W Obwodowej Komisji Wyborczej nr 3 z siedzibą w świetlicy wiejskiej w Krępie:

1)Dorota Choma, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Polskie Stronnictwo Ludowe,

2)Krystyna Jadwiga Kasprzak, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość,

3)Bogdan Szewczyk, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Platforma Obywatelska,

4)Weronika Szewczyk, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Narodowe Odrodzenie Polski,

5)Arkadiusz Dalecki, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Samoobrona RP,

6)Izabela Żybura, zgłoszona przez pełnomocnika Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Lewica i Demokraci SLD+SDPL+PD+UP,

7)Irena Glapińska, przedstawiciel Burmistrza.


4. W Obwodowej Komisji Wyborczej nr 4 z siedzibą w świetlicy wiejskiej w Piotrowicach:

1)Ewa Mazan, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Polskie
Stronnictwo Ludowe,

2)Remigiusz Chrzanowski, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość,

3)Dorota Bober, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Platforma Obywatelska,

4)Łukasz Ślusarski, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Narodowe Odrodzenie Polski,

5)Dorota Bobrowiecka, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Samoobrona RP,

6)Zbigniew Żybura, zgłoszony przez pełnomocnika Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Lewica i Demokraci SLD+SDPL+PD+UP,

7)Jarosław Sawicki, przedstawiciel Burmistrza.


5. W Obwodowej Komisji Wyborczej nr 5 z siedzibą w Szkole Podstawowej w Wysokiej:

1)Marzena Szklarz, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Polskie Stronnictwo Ludowe,

2)Krzysztof Franczyk, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość,

3)Urszula Dobek, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Platforma Obywatelska,

4)Wojciech Bokacz, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Narodowe Odrodzenie Polski,

5)Arleta Medźwiedziuk, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Samoobrona RP,

6)Damian Żak, zgłoszony przez pełnomocnika Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Lewica i Demokraci SLD+SDPL+PD+UP,

7)Tomasz Dworczyński, przedstawiciel Burmistrza.


6. W Obwodowej Komisji Wyborczej nr 6 z siedzibą w Zespole Szkolno-Przedszkolnym
w Przemkowie ul. Kościuszki 6:


1)Alina Maria Kowalską, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Polskie Stronnictwo Ludowe,

2)Ewa Mazan, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość,

3)Alina Ciżmar, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Platforma Obywatelska,

4)Marta Bogusz, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Narodowe Odrodzenie Polski,

5)Małgorzata Herbut, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Samoobrona RP,

6)Karol Szulc, zgłoszony przez pełnomocnika Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Lewica i Demokraci SLD+SDPL+PD+UP,

7)Anna Bajszczak, przedstawiciel Burmistrza.


7. W Obwodowej Komisji Wyborczej nr 7 z siedzibą w Przemkowskim Ośrodku Kultury
w Przemkowie, ul. Głogowska 17:


1)Ewelina Jończyk, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Polskie Stronnictwo Ludowe,

2)Mirosława Maria Fras, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość,

3)Bogumiła Ornatowska-Cichoszewska, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Platforma Obywatelska,

4)Anna Majewska, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Narodowe Odrodzenie Polski,

5)Dorota Kozłowska, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Samoobrona RP,

6)Mieczysław Kowalski, zgłoszony przez pełnomocnika Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Lewica i Demokraci SLD+SDPL+PD+UP,

7)Joanna Rajewska, przedstawiciel Burmistrza.